Rekomendacje - Luiza Wrzos - Rozwój & Coaching
661
page-template-default,page,page-id-661,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode_grid_1200,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Rekomendacje

W 2017 roku brałam udział w bardzo inspirujących warsztatach „Mistrzynie kreowania życia” prowadzonych przez Luizę.
Warsztaty były dla mnie bardzo twórcze i stymulujące mnie do dalszej pracy rozwojowej nad sobą. Odkryłam w sobie siłę, o której wcześniej nie wiedziałam.
Luiza prowadziła warsztaty w formie ćwiczeń, co uważam za bardzo cenne. Mogłyśmy same odkrywać i zrozumieć siebie, wzmocnić swoje poczucie wartości, a także poprawić relacje z innymi ludźmi. Luiza dała mi wiarę w siebie i pewność, że mogę osiągnąć wszystko.
Luiza prowadziła warsztaty z niesamowitym wyczuciem, delikatnością i intuicją.
Dziękuję Luizie za niesamowite ciepło, cierpliwość oraz za profesjonalizm.
Polecam gorąco wszystkim kobietom Luizę i jej warsztaty.
Ewa

 

Pani Luiza Wrzos przeprowadziła ze mną 12 godzin coachingu rozwoju osobistego połączonego z coachingiem kariery w październiku i listopadzie 2017 roku.
W roli coacha wykazała pełny profesjonalizm zarówno co do stosowanych metod jak i etyki coacha. Sesje coachingowe z Panią Luizą Wrzos bardzo  przyczyniły się do mojego rozwoju osobistego i podjęcia kroków w celu zmiany.
Polecam Panią Luizę Wrzos jako osobę bardzo wspierającą i empatyczną, posługującą się w swojej pracy z klientem różnorodnymi narzędziami coachingowymi, budującą zaufanie i stwarzającą dla klienta dobrą atmosferę. Odpowiadało mi to, że podczas naszych spotkań  Pani Luiza tworzyła przestrzeń do intensywnego koncentrowania się nie tylko na moich myślach i emocjach lecz także na sygnałach płynących z ciała i intuicji.

Joanna Sieklucka

 

Luiza Wrzos przeprowadziła ze mną kilkanaście godzin coachingu w zakresie rozwoju osobistego. Mogę polecić Luizę jako osobę bardzo zaangażowaną w swoją pracę i zdecydowanie mającą powołanie w tej dziedzinie. To osoba bardzo empatyczna, wrażliwa i co najistotniejsze potrafiąca słuchać, a dzięki temu pokierować rozwojem, a raczej wskazać właściwą ścieżkę rozwoju.
Ja osobiście jestem bardzo zadowolona ze współpracy, której owoce już od dawna zbieram. Życzyłabym sobie spotykać na swojej drodze więcej tak kompetentnych i uczciwych osób zajmujących się tak trudną i wymagającą dużej odpowiedzialności dziedziną. Dzięki Luizie udało mi się spojrzeć z innej perspektywy na moje życie, umiejętności, mocne strony i relacje z innymi.

Małgorzata Morawik

 

Luiza Wrzos przeprowadziła ze mną 4 godziny coachingu w zakresie rozwoju osobistego. Był to taki moment w moim życiu, kiedy nie byłam zadowolona ze ścieżki kariery oraz nie mogłam pogodzić się z upływem czasu. Miałam poczucie utraty poczucia możliwości wpływu na moją pracę oraz swoistego schyłku potencjału. Zarówno rozmowy wstępne, jak i właściwa sesja coachingowa pozwoliła mi zrewidować mój sposób postrzegania siebie i własnych możliwości.
Mogę polecić Luizę Wrzos jako osobę empatyczną, konkretną i przenikliwą. Sposób prowadzenia rozmowy i dobór zadawanych pytań świadczą o doskonałym warsztacie i ogromnym wyczuciu. Umiejętność słuchania i syntezy nie zawsze składnie udzielanych odpowiedzi jest godna podziwu. Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję współpracę z Luizą Wrzos.

Ewa Ziembowicz