O mnie - Luiza Wrzos - Rozwój & Coaching
192
page-template-default,page,page-id-192,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode_grid_1200,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

O mnie

Witaj, nazywam się Luiza Wrzos i postaram się w skrócie przedstawić, bo to nie o mnie tu chodzi…

Tylko o Ciebie. I to jest pierwsza rzecz: na sesjach ze mną i na moich warsztatach skupiam się mocno na potrzebach uczestników. Dostają ode mnie pełną uwagę, akceptację i wsparcie.

Pracuję jako coach, mentorka i trener. A kompetencje do tego zdobywałam na półtorarocznych studiach podyplomowych Coaching i Mentoring na UMCS, akredytowanych przez Izbę Coachingu. Pochwalę się jeszcze, że ukończyłam 8- tygodniowy Trening Uważności MBSR oraz 99- dniowy program rozwojowo- superwizyjny Coach z perspektywami. Poza tym oczywiście wiele innych szkoleń, kursów i warsztatów, ale te które wymieniłam wspominam z największą przyjemnością.

Moje życie codzienne kręci się wokół amatorskiego uprawiania przeróżnych sportów ( rower, rolki, pływanie, tenis, ostatnio odkryłam mini-golf ), żonglowania ( piłki, maczugi, obręcze ), gier planszowych oraz trójki dzieci i przyjaciół, z którymi realizuję te wszystkie pasje. No i oczywiście uwielbiam głębokie rozmowy. A na koniec książki. Ale z biegiem lat przekonuję się, że człowiek jest dla mnie najciekawszą z ksiąg.

A te piękne fotografie (na rolkach, nad wodą, przy pracy) robiła mi towarzysząc w różnych codziennych sytuacjach niezwykła Kasia Florek https://www.facebook.com/Katarzyna-Florek-Fotografia-1679395582104338/

Fot. Katarzyna Florek Fotografia