Poznaj siebie- warsztaty rozwojowe dla kobiet po rozstaniach - Luiza Wrzos - Rozwój & Coaching
368
post-template-default,single,single-post,postid-368,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode_grid_1200,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Poznaj siebie- warsztaty rozwojowe dla kobiet po rozstaniach

Poznaj siebie- warsztaty rozwojowe dla kobiet po rozstaniach

Właśnie się rozstałaś, rozwiodłaś?
A może stało się to jakiś czas temu i jesteś w trakcie układania sobie życia na nowo?
Zapraszam Cię na warsztaty rozwojowe w formie coachingu grupowego dla kobiet po rozstaniach, rozwodach. Pierwsze spotkanie- 24 listopada 2017.
Co będziemy robiły?
Spotkamy się w kameralnej grupie co dwa tygodnie w piątki.
Będziesz miała okazję do prawdziwych spotkań ze sobą i z drugim człowiekiem. Poprzez ćwiczenia coachingowe, zabawy z wykorzystaniem kart metaforycznych poznasz lepiej siebie, swoje najważniejsze wartości i potrzeby. Poprzez zabawy będziesz mogła poszerzyć punkt widzenia na różne spotykające Cię sytuacje, zaczniesz dostrzegać więcej możliwości i szans na budowanie spełnionego i zgodnego z Tobą życia, opartego na najważniejszych dla Ciebie wartościach. Nabierzesz pewności siebie i zaufania do siebie. Zwiększysz poczucie odpowiedzialności za siebie i za dokonywane wybory. Uświadomisz sobie, co Tobą kieruje w codziennych działaniach osobistych i zawodowych. Odkryjesz swoje schematy myślowe i przekonania, które Cię ograniczają.
Na pierwszym spotkaniu poznamy się, będziesz miała okazję doświadczyć na czym polega coaching grupowy. Zobaczysz czy taka metoda jest dla Ciebie odpowiednia.

https://www.facebook.com/events/181728739047417/

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.